Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie

Dzięki pozycjonowaniu Twoja firma zdobędzie nowych Klientów. Czy jesteś na nich gotowy?
  Home | Firma | Oferta | Produkty | Portfolio | Klienci | Referencje | Aktualności | Praca | Kontakt  

Produkty

SimpleCMS Business


System CMS to rozbudowane narzędzie służące do zarządzania treścią i wybranymi częściami struktury witryny internetowej. System oparty jest o intuicyjne i proste w obsłudze mechanizmy umożliwiające pełną edycję tekstu, dodawanie zdjęć oraz specjalnych elementów charakterystycznych dla określonych sekcji. Dodatkowo istnieje możliwość zarządzania nawigacją i układem podstron – edytowanie pozycji menu i podmenu oraz struktury odnośników. Wszystko w prostej oprawie przystępnej dla użytkowników posiadających podstawową wiedzę w dziedzinie obsługi komputera.

Najwyższy pakiet skierowany jest dla firm i instytucji, które planują maksymalnie wykorzystać możliwości jakie stwarza Internet dla przedsięwzięć biznesowych. Wyposażony jest w platformę Extranet pozwalającą na zarządzanie komunikacją z otoczeniem za pośrednictwem Internetu. Rozwiązanie to pozwala zarządzać relacjami z partnerami handlowymi, dostawcami, dystrybutorami i sieci sprzedaży na najwyższym poziomie korzystając z zalet technologii Business-to-Business (B2B).

Dzięki dostępowi do autoryzowanych zasobów strony internetowej, partner biznesowy może uzyskać materiały skierowane specjalnie do niego czy też komunikować się bezpośrednio z kompetentnymi pracownikami w sprawie złożenia zamówienie czy uzyskania dodatkowych informacji.

Inne produkty:

SimpleCMS News
SimpleCMS Standard
SimpleCMS Client
SimpleCMS Business


Opcje poszczególnych pakietów SimpleCMS:


  SimpleCMS
News
SimpleCMS
Standard
SimpleCMS
Client
SimpleCMS
Business
Zarządzanie działem Aktualności x x x x
Zarządzanie zawartością witryny   x x x
Zarządzanie użytkownikami x x x x
Hierarchia użytkowników   2 stopniowa: administrator, redaktor 3 stopniowa: administrator, kierownik sekcji, redaktor 3 stopniowa: administrator, kierownik sekcji, redaktor
System akceptacji danych wraz z czasową aktywacją     x x
Kopia bazy danych   x x x
Pełna kopia systemu     x x
Logi   x x x
Podgląd     x x
Newsletter     x x
Q&A     x x
eCards     x x
Extranet       x
Obsług wersji językowych     x x


Newsletter - rozwiązanie służące do prowadzenia korespondencji emaliowej z klientami. Pozwala na zaawansowane zarządzanie odbiorcami oraz indywidualnie dobrane generowanie wiadomości. Umożliwia precyzyjne dotarcie z konkretną informacją do wybranej grupy docelowej.

Q&A - system jest odpowiedzią na stałe zapotrzebowanie przedsiębiorstw w kwestii pozyskiwania informacji zwrotnej (feedback) od klientów i potencjalnych odbiorców. Generator ankiet pozwala na tworzenie formularzy przy zachowaniu różnych typów odpowiedzi oraz analizowanie wyników nadsyłanych przez odwiedzających.

eCards - rozwiązanie umożliwia rozsyłanie kartek dla odbiorców z możliwością śledzenia statystyk, które prezentują szczegółowe informacji o sposobie ich dystrybucji (pozwala zaimplementować obrazy połączone z animacją oraz dźwiękiem).

Extranet - narzędzie służące do zarządzanie komunikacją z partnerami biznesowymi za pośrednictwem Internetu. Osoba posiadająca dane dostępowe loguje się na stronie by zyskać dostęp do autoryzowanej sekcji, w której znajdują się zindywidualizowane zasoby.

Jesteś zainteresowany tym zagadnieniem? Chciałbyś wysłać zapytanie ofertowe?
Skontaktuj się z nami!

do góry

System CMS
Nasze uslugi:

Reklama internetowa
Budowanie wizerunku
Projektowanie stron
Aktualizacja stron
Kampanie bannerowe
Outsourcing Internetowy
Marketing internetowy
Serwisy korporacyjne
Marketing wirusowy
Systemy IT
eCommerce
Systemy bazodanowe
Business-to-Business (B2B)
Pozycjonowanie
Prezentacje multimedialne
Public Relations
Administracja
Systemy IT

Systemy IT (Internet Technologies) zakładają wykorzystanie możliwości jakie dają rozwiązania internetowe dla realizacji celów strategicznych przedsiębiorstw. Nasza oferta zawiera trzy główne typy systemów: eCommerce, systemy bazodanowe, Business-to-Business (B2B).

więcej ...
Prawa autorskie | Polityka prywatnosci | Mapa serwisu | Kontakt | Szukaj w serwisie

© 2003-2013 Polcreate Australia | SEO & Web design
email: info@polcreate.com

PolCreate Australia - SEO Australia