Pozycjonowanie stron www

Pozycjonowanie

Dzięki pozycjonowaniu Twoja firma zdobędzie nowych Klientów. Czy jesteś na nich gotowy?
  Home | Firma | Oferta | Produkty | Portfolio | Klienci | Referencje | Aktualności | Praca | Kontakt  

Portfolio

Wojewódzki Urząd Pracy w Szczecinie


kliknij - zobacz ... Typ realizacji:
Organizacje i instytucje

Data oddania:
21.05.2004

Czas produkcji:
4 tygodnieUrzędy kojarzą nam się zazwyczaj z gmachami pełnymi pokoi i korytarzy, z długimi kolejkami w dziale dla interesantów a przede wszystkim z urzędnikami, których zachowanie w stosunku do petentów jest dalekie od ideału.

Głównym zadaniem stawianym przed naszą agencją było zbudowanie w Internecie wizerunku Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie. Zależało nam by skutecznie dotrzeć do grup docelowych witryny internetowej prezentując informacje dotyczące poszczególnych sekcji działających w ramach urzędu.

Oczekiwania interesanta stanowiły głównym wyznacznik przy tworzeniu strony internetowej. Najważniejsze z punktu widzenia odwiedzającego okazało się szybkie dotarcie do pożądanych materiałów – kilka minut spędzonych na witrynie pozwala zaoszczędzić wiele godzin jakie należałoby poświęcić wędrując od pokoju do pokoju.

Jednoczesne wdrożenie systemu CMS, służącego do zarządzania treścią witryny pozwoliło na zapewnienie stałych aktualizacji materiałów na stronie czego wynikiem była strona internetowa stanowiąca odzwierciedlenie pracy Urzędu.

Grupy docelowe witryny:

  1. Jednostki samorządowe województwa
  2. Pracodawcy, organizacje zajmujące się problemem zatrudnienia i przeciwdziałania bezrobociu
  3. Osoby bezrobotne

Pierwsze dwie grupy poszukują na stronie informacji o programach realizowanych przez WUP, analizują statystyki bezrobocia, zasięgają informacji o przetargach, projektach i wydarzeniach z życia Urzędu.

Zamierzeniem trzeciej grupy, osób bezrobotnych jest znalezienie informacji o ofertach pracy, szkoleń, firmach szkoleniowych, służbie zastępczej czy też pomocy przy poszukiwaniu pracy, w kraju lub za granicą.

Specyficzne elementy struktury witryny:
Przy tworzeniu szaty graficznej oraz układu rozmieszczenia informacji na stronie, priorytetowo potraktowaliśmy dwa zagadnienia:

  • obrazowe wyeksponowanie materiałów za pomocą elementów graficznych oraz tabel - jako przykład posłużyć może dział Statystyka
  • wprowadzenie mechanizmów pozwalających na interakcję ze strony odwiedzającego - fora dyskusyjne, system "poleć znajomemu" oraz Newsletter.

Dla ułatwienia przeglądania witryny osobom posiadającym łącza o niskiej przepustowości, zaimplementowaliśmy rozwiązanie umożliwiające wydrukowanie każdej podstrony.

Przy tak dużej liczbie informacji zawartych na witrynie internetowej Urzędu postanowiliśmy dla podstron wybranego typu (aktualności, pliki do pobrania, pytania, linki) stworzyć specjalną strukturę. I tak wybierając np. podstronę "aktualności" w dziale EFS widzimy tylko elementy związane z tematyką tej sekcji, zaś po kliknięciu na link "aktualności" z głównego menu otrzymujemy listę wszystkich elementów również występujących w pozostałych działach oraz ogólnych, nie przyporządkowanych do żadnej sekcji.

Wdrożenie strony internetowej oraz rozwiązań wspierających było poprzedzone dogłębną analizą funkcjonowania Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Szczecinie oraz licznymi konsultacjami z jego pracownikami.
Projekt obejmował wdrożenie aplikacji:

  SimpleCMS Client


do góry

» e-commerce
» e-gadżety
» Intranet/Ekstranet
» Organizacje i instytucje
» Reklama
» Rozrywka
» Serwisy firmowe

System CMS
Nasze uslugi:

Reklama internetowa
Budowanie wizerunku
Projektowanie stron
Aktualizacja stron
Kampanie bannerowe
Outsourcing Internetowy
Marketing internetowy
Serwisy korporacyjne
Marketing wirusowy
Systemy IT
eCommerce
Systemy bazodanowe
Business-to-Business (B2B)
Pozycjonowanie
Prezentacje multimedialne
Public Relations
Administracja
Reklama internetowa

Reklama internetowa jest jednym z kluczowych elementów promowania przedsięwzięć w Internecie. Każda firma czy marka by zaistnieć w Sieci musi uwzględnić w swej strategii e-marketingowe działania nakierowana na dotarcie ze swym komunikatem do grupy docelowej.

więcej ...
Prawa autorskie | Polityka prywatnosci | Mapa serwisu | Kontakt | Szukaj w serwisie

© 2003-2013 Polcreate Australia | SEO & Web design
email: info@polcreate.com

PolCreate Australia - SEO Australia